1. Pomiar

Omów się na pomiar, a przyjedziemy do Ciebie w celu dokładnego doradztwa, obmiaru okien, z przykładowymi próbkami tkanin. Spoglądając na Twoje wnętrze całościowo, jesteśmy w stanie najlepiej doradzić w sprawie barw i rozwiązań. Możesz także przyjechać bezpośrednio do naszej siedziby (Kraków, ul. Borkowska 3/U4) z gotowymi obliczeniami, które znajdziesz po kliknięciu w poszczególne pliki, które ułatwią Ci samodzielny pomiar. Wydrukuj, wypełnij i zabierz kartkę do nas do salonu.
Na podstawie wypełnionych wymiarów możesz także poprosić o wstępną wycenę. Skontaktuj się z nami w celu omówienia spotkania w naszej siedzibie lub bezpośrednio w Twoim domu.

2. Projekt/ Wycena

Uzgadniamy kilka możliwych rozwiązań i następnie wdrażamy je w proces szycia.

3. Szycie

Zwykle, proces szycia zajmuję nam od 4 do 6 tygodni, jednak jest to uzależnione od naszych dostawców oraz dostępności tkanin i aktualnego obłożenia.

4. Montaż karniszy oraz zawieszenie firan

Nie musisz poświęcać czasu na samodzielny montaż, ponieważ załatwmy to za Ciebie! Nasza ekipa, szybko, sprawnie i bez zbędnego kurzu zamontuje karnisze do Twoich okien. Po zamontowaniu karniszy zawiesimy całą aranżację i wyprasujemy ją na miejscu!