Zasłony szyte na wymiar

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne, piękne zasłony szyte na miarę. Są one niezwykle często wybieranymi osłonami okiennymi, łączącymi w sobie funkcjonalność i estetykę. Zapewniają zarówno odpowiedni stopień ochrony przed światłem, jak i niezbędną prywatność. Ze względu na swój doskonały wygląd stanowią często swoistą kropkę nad i wystroju sypialni bądź salonu. Piękna aranżacja okna uczyni wnętrze jeszcze piękniejszym. W dodatku doda pomieszczeniu elegancji, dopełniając całość, bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest pokój.

Zasłony, które są od początku zaprojektowane i uszyte na wymiar, zgodnie z życzeniem Klienta, to coraz popularniejsze rozwiązanie. Dzięki niemu można dostarczyć produkty idealnie spełniające zarówno indywidualne preferencje Klienta, jak i techniczne wymogi pomieszczenia. Jeśli więc chcesz zamówić szyte na miarę, piękne i funkcjonalne zasłony, skontaktuj się z nami. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Krakowa i okolic.

Różnorodność tkanin, wzorów i kolorów

Oferowane przez nas zasłony są szyte z wysokiej jakości tkanin. Doskonale sprawdzą się praktycznie we wszystkich wnętrzach, jako zasłony do salonu, sypialni, a nawet obiektów komercyjnych, takich jak hotele czy pensjonaty. Zapewniamy nie tylko różnorodność materiałów, ale też bogactwo wzorów i kolorów. Dotyczy to również szytych przez nas efektownych firanek. Na etapie projektowania wyrobów, wspólnie z Klientem dobieramy rodzaj tkanin oraz kolorystykę. Chętnie też doradzamy, jaki wzór będzie najbardziej odpowiedni dla jego wnętrza.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!