W swojej ofercie posiadamy różnorodne rozwiązania do odmiennych typów wnętrz jak i preferencji oraz zastosowanych systemów tkanin.

SZYNY SUFITOWE „KS” POJEDYŃCZE LUB PODWÓJNE (+MOŻLIWOŚĆ GIĘCIA)

Zatrzaskiwanie uchwytów i suwaków odbywa się bezpośrednio na szynie, co ułatwia i przyśpiesza montaż szyn, a także zawieszanie na nich tkanin. Wyróżniają się nowoczesnym designem. Nieskomplikowany i szybki montaż do ściany lub sufitu Możliwość gięcia szyn. Wiele rozwiązań dla okien nietypowych: trójkątnych lub półokrągłych. Niemal niewidoczne na suficie.
Karnisz na szynie DS
Karnisz na szynie DS

SZYNY „DS”

Szyny (karnisze) do zasłon i firan DS to bardzo prosty sposób montażu. DS System to elementy, które są niemal niewidoczne na suficie. Wyróżniają się nowoczesnym designem. Szybki montaż do sufitu dzięki zastosowaniu specjalnych uchwytów. Brak możliwości gięcia.

KARNISZE SQUARE LINE (OPCJA SUFITOWA LUB ŚCIENNA)

Karnisz Square należący do nowoczesnej i eleganckiej linii karniszy systemu Square Line. Charakteryzuje go niezwykle prosta forma profilu zakończonego gładkimi końcówkami Square. Znajdują zastosowania we wnętrzach eleganckich, nowoczesnych czy wysokiej klasy pomieszczeniach biznesowych. Możliwość instalacji karnisza do ściany lub do sufitu.
Karnisz typu square line
Karnisze rurkowe

KARNISZE ŚCIENNE RURKOWE ORAZ PROFILOWE

Klasyczna forma. Karnisze rurkowe w różnych kolorach i średnicach rur. Nowoczesne lub stylizowane. Często stosowane do stylu glamour lub skandynawskiego.

KARNISZ ELEKTRYCZNY

Najnowocześniejsze rozwiązanie to bez wątpienia karnisz elektryczny Forest. Silniki Forest Shuttle są bezproblemowe, wyjątkowo ciche i objęte 10-letnią gwarancją – to mądry wybór w zakresie elektrycznego sterowania tkaninami okiennymi w nowoczesnym i inteligentnym domu. Sterowanie tkaninami okiennymi odbywa się za pomocą pilota lub przełącznika ściennego za pomocą zintegrowanej częstotliwości radiowej. Płynny start i powolny stop.
Karnisz elektryczny z różową zasłoną

POBIERZ KATALOG ROZWIĄZAŃ FIRANY, ZASŁONY, KARISZE