Producent dekoracji na okna – Igiełka w Krakowie

Wioletta Modzelewska

O mnie

Witam,

Moja przyjaźń z maszyną do szycia zaczęła się już w szkole średniej. Zaczynałam od szycia ubrań oraz małych przeróbek tekstylnych. Stąd zrodził się pomysł na rozpoczęcie działalności krawieckiej. Na początku działalności Igiełki (rok 2004) zajmowaliśmy się przeróbkami krawieckimi i szyciem na miarę. Jednak po czasie, szukaliśmy okazji do rozwoju naszych usług. Po pierwszym szkoleniu z szycia dekoracji okiennych poczułam, że to jest właśnie ten obszar, w którym chce się realizować i specjalizować. Od zawsze interesował mnie temat dekoracji wnętrz, wizja tego, że będę mogła tworzyć coś, bo będzie wpływało na jego odbiór wizualny, bardzo spodobała się artystycznej części mnie. Od tego czasu cały czas biorę udział w licznych szkoleniach i zjazdach, aby wprowadzić najnowsze rozwiązania do Twojego wnętrza.

Wioletta Modzelewska

Rolety rzymskie i inne przesłony okienne – małopolskie

Asortyment wykonywanych przeze mnie dekoracji okiennych jest niezwykle szeroki. Oprócz tradycyjnie wybieranych przez większość klientów firan oraz zasłon z różnorodnych materiałów szyję też bardzo efektowne rolety rzymskie. Są one zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Dzięki temu nie tylko udekorujesz każde pomieszczenie, ale też osłonisz je przed słońcem oraz wzrokiem niepowołanych osób. W ten sposób stworzysz w mieszkaniu bezpieczną i przytulną przestrzeń, w której każdy z domowników będzie chętnie spędzał w nim czas. Materiał w roletach rzymskich jest efektownie składany, w efekcie czego powstają piękne falbany na oknie. Dzięki temu tworzą niezwykle, dekoracyjne elementy wystroju wnętrza. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Krakowa oraz innych miejscowości w województwie małopolskim.

Tkaniny najwyższej jakości – duży wybór wzorów i kolorów

Wszystkie wykonywane przez Igiełkę franki, zasłony oraz rolety rzymskie powstają z wysokiej jakości tkanin. Dają one niemal nieograniczone możliwości w tworzeniu aranżacji okiennej. Możesz wybrać spośród wielu kolorów i wzorów. Z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich dopasowanie do kolorystyki ścian, mebli oraz dodatków. Dzięki temu wystrój wnętrza będzie spójny. Warto też zwrócić uwagę na trwałość i elastyczność tkanin wykorzystywanych przez nas do szycia zasłon. Cechy te sprawią, że nasze wyroby będą Ci długo służyły, nawet pomimo częstego prania. Oprócz szycia zasłon i rolet rzymskich oferujemy też usługi z zakresu sprzedaży i montażu szyn oraz karniszy. Wykonujemy także różnorodne dekoracje tekstylne.

Wiem, że to jak mieszkamy, wpływa na nas i powinno nas wspierać

Każda pojedyncza dekoracja wnętrza wpływa na jego odbiór i tworzy spójną całość. Uwielbiam szukać rozwiązań, które odmienią wygląd Twoich okien i nie tylko. Wiem, jak w odpowiedni sposób dobrać detale, kolory, podpowiedzieć w urządzaniu mieszkania i jednocześnie sprawia mi to niesamowitą frajdę. Wole pracować z pomysłami niż gotowymi rozwiązaniami z katalogu, ponieważ tylko tak wydobędziemy wspólnie pełny potencjał wnętrza. W skrócie bardzo lubię tworzyć!

Jak pracuję?

Podczas tworzenia dekoracji okiennych, jeszcze na etapie projektu, dopytuje szczegółowo o detale, osobiste preferencje i możliwości technologiczne do zastosowania. Wspólnie wybieramy zarówno rodzaj tkanin, jak i kolorystykę. Wybór jest praktycznie nieograniczony, dlatego zawsze staram się doradzić, co dla Twojego wnętrza będzie najbardziej odpowiednie. Współpracuje także z projektantami wnętrz. Na przestrzeni kilku lat, zyskałam pseudonim - "Pani Igiełka", co najbardziej oddaje odbiór mojej osoby przez naszych wspaniałych klientów, którzy z powodzeniem wracają do nas po latach.

Producent dekoracji na okna – Igiełka w Krakowie