Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to nowoczesne osłony okienne, które łączą w sobie estetykę zasłon i funkcjonalność rolet materiałowych. Ochrona wnętrz mieszkań i domów przed słońcem czy wzrokiem sąsiadów nie jest więc ich jedyną rolą. Pełnią również funkcję dekoracyjną. W zależności od wybranego materiału i koloru mogą zaciemniać lub rozjaśniać pomieszczenia. Jeśli więc chcesz ozdobić i jednocześnie osłonić swoje mieszkanie przy pomocy rolet rzymskich, skorzystaj z naszej oferty. Wykonujemy te produkty na zamówienie, projektując je w pełnym porozumieniu z Klientem. Wspólnie z Tobą wybierzemy kolory i rodzaj tkanin, by dekoracje spełniały wszystkie Twoje oczekiwania. Wybór jest niemal nieograniczony. Serdecznie zapraszamy do kontaktu Klientów z Krakowa i okolic.

Rodzaje rolet rzymskich

Cechą charakterystyczną rolet rzymskich jest sposób ich składania. Różni się on znacząco od tego występującego w roletach materiałowych. Tkanina nie jest bowiem zwijana, lecz składana, więc podczas noszenia tworzy nakładające się na siebie, eleganckie marszczenia. Dzięki temu są niezwykle efektownymi ozdobami w każdym domu czy mieszkaniu. Rolety rzymskie występują w dwóch wariantach. Pierwszy z nich – transparentny – wpuszcza do wnętrz delikatne, rozproszone promienie słoneczne, a także chroni je przed nagrzewaniem i optycznie powiększa. Natomiast drugi wariant – przyciemniający – tworzy dyskretny klimat sprzyjający wypoczynkowi oraz chroni przed wysokimi temperaturami.

Bez względu na to, który rodzaj rolet rzymskich wybierzesz, zaprojektujemy je i uszyjemy dla Ciebie z najlepszych materiałów, z dużą dbałością o każdy detal. Jako że nasza oferta jest kompleksowa, oferujemy też montaż karniszy i zawieszenie zamówionych rolet. Osoby zainteresowane naszymi usługami prosimy o kontakt.